• |
 • نمایشگاه الکامپ (۱۳۹۷ )

  نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در حوزه الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه ساله با حضور گسترده ای از فعالان این حوزه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.

  این نمایشگاه با رویکرد ارائه آخرین دستاوردها در صنعت کامپیوتر، اعم از سخت افزار و نرم افزار فرصتی برای تولید سرنخ در اختیار شرکت کنندگان قرار می دهد. در همین راستا، تعامل و همکاری های تجاری میان فعالان حوزه الکترونیک و تکنولوژی کامپیوتر نقش اساسی را در پیشبرد اهداف تولیدکنندگان و مشاغل این حوزه ایفاء می نماید. نمایشگاهی که در آن انواع و اقسام شرکت‌های ICT و استارتاپ‌ها و فعال این حوزه شرکت می‌کنند و ضمن نمایش آثار و محصولات خود، به گفتگو با بازدیدکنندگان می‌پردازند. بازدیدکنندگان نمایشگاه‌های تخصصی چون الکامپ معمولا افرادی هستند که یا فعال این حوزه هستند و یا از مشتریان بالفعل برخی از استارتاپ‌ها.

  همچنین یکی از مطرح ترین و حرفه ای ترین نمایشگاه های کل کشور است که بستر معرفی دستاوردهای جدید زمینه های مربوطه را در کنار عرضه توانایی های موجود مهیا می کند تا امکان صادرات کالاهای داخلی تسهیل گردد. نمایشگاه الکامپ تهران همچنین زمینه ارتباط بین بخش های مختلف را فراهم می سازد تا بتوانند با همکاری متقابل، نیازهای داخلی کشور را تامین کنند. هدف اصلی نمایشگاه تجارت الکترونیک تهران، توسعه پتانسیل های بین المللی بازرگانی ایران و عرضه رقابت پذیری ایران در بازار جهانی است.

  نمایشگاه الکامپ امسال ( ۱۳۹۷ ) از تاریخ ۶ تا ۹ مردادماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی برگزار خواهد شد و ساعات بازدید این نمایشگاه از  ۱۰ صبح لغایت ۱۸ اعلام شده است.

  لینک کوتاه : http://eb-robin.com/?p=307